U objednávky prosím vždy uveďte Vaše platné telefonní číslo.

To bude zapotřebí, aby s Vámi řidič vozu mohl osobně domluvit termín dodání nebo se s Vámi mohl spojit v případě dotazů či přímo před dodáním. Je velmi nepříjemné, když stojí Vaše zboží před domem a Vy o tom nevíte či nejste doma.

Navíc před provedením objednávky zkontrolujte:

  • Zda po Vaší ulici smí jezdit nákladní vůz.
  • Zda je k dispozici konečná, zatížitelná příjezdová cesta a zda existuje možnost zastavení a vyložení zboží z nákladního vozu – tzn. je nezbytné zohlednit dostatek místa v závislosti na velikosti zásilky/ palety! Všeobecně platí: 2,5 m široký nákladní vůz + délka největšího balení + 1 m široká manipulační plocha, celkem řekněme cca 5 - 8 m.

Máte větší projekt, a proto také větší spotřebu materiálu? Žádný problém, velké a těžké objednávky z našeho sortimentu jsou pro vás v takovém případě připraveny na praktických transportních paletách.

V našem sortimentu v současné době máme nevratné palety, které nenabízíme k nákupu.

MOŽNOSTI PLATEB

Při platbě za zboží si můžete vybrat z následujících možností:

1. Platba převodem – ZDARMA

Platbu převodem na účet 666989898/5500. Pokud využíváte služeb internetového bankovnictví, můžete zboží objednávat jednoduše z pohodlí Vašeho domova.
Zboží expedujeme, jakmile ověříme, že k nám dorazila Vaše platba. Pokud zboží není v daném momentě skladem, budeme Vás obratem informovat o nejbližším termínu dodání.
V případě, že jste si jako způsob přepravy vybrali osobní odběr v prodejně Elka kámen s.r.o. převezmeme od Vás platbu v hotovosti při předávce zboží.

2. Online platba bankovním převodem

Rychlý a pohodlný převod přímo z Vaší banky

3. Platba na dobírku při převzetí zboží – 60 Kč

V případě, že Vám zboží doručí externí dopravce na dobírku, převezme od Vás platbu ve chvíli, kdy Vám předá zboží. Za manipulaci s hotovostí si dopravce účtuje poplatek ve výši 60 Kč.Ceník přepravného PALET

Balík do 820kg  2500 Kč

PPL PARCEL CZ BUSINESS

Ceník přepravného PPL Parcel CZ
Hmotnost balíku doCena v Kč
do 20kg 155 Kč
do 30kg

179 Kč

do 60kg (2x30kg)

do 90kg (3x30kg)

330 Kč

490 Kč

VLASTNÍ DOPRAVA SYPKÝCH MATERIÁLŮ

Cena za dopravu je stanovena na základě nejkratší vzdálenosti z Elka Havířov na vykládku. Ne vždy se podaří tuto vzdálenost dodržet, např. zákazy vjezdu nad 3,5 tuny, neplánované objížďky, zdržení na vykládce nezaviněné řidičem, aj. V těchto případech Vám bude řidičem dopočítána doprava a vydána účtenka.

Objednavatel musí zajistit bezpečné vyložení materiálu tj. umožnit dostatečné místo a sklon terénu pro vjezd a složení materiálu, v opačném případě Vám bude účtována celá částka za dopravu.

Cena za dopravu se řídí ceníkem Elka Havířov s.r.o.